Listopad 2008

Camp Rock - This is Me

28. listopadu 2008 v 19:00 | Kajka |  Texty písní

Camp Rock - This is MeT.I. Feat Rihanna-Live Your Life

28. listopadu 2008 v 18:53 | Kajka |  Videa

T.I. Feat Rihanna-Live Your LifeFiorella a záhada mrtvého netopýra

28. listopadu 2008 v 18:47 | Kajka |  můj čtenářský deník

Fiorella a záhada mrtvého netopýra - Vlastimil Vondruška

vydalo: Albatros, 2007
autor: Vlastimil Vondruška
stran: 311
obsah:
Na Pražském hradě v uličce alchymistů byl zabit mistr Guldram z Oybinu. U jeho těla ležel mrtvý netopýr. Má v případě prsty ďábel, jak tvrdí inkvizice? Další vraždu zkoumá na Starém Městě pražském rychtář Přibík a nakonec se objeví ještě třetí mrtvý Co mají vraždy společného? Kdo zabíjí a proč? Bratrstvo křišťálu má plné ruce práce. Fiorella se snaží se svými přáteli nejen záhady vyluštit, ale musí také najít cestu, jak viníka nebo viníky usvědčit.V dalším příběhu alchymistovy dcery a jejích kamarádů z Kožné uličky Lukáše a Martina nechybí napětí, intriky, láska ani atmosféra staré rudolfínské Prahy, opět se nebezpečné situace prolínají s historickými poznatky. --- Detektivní příběh pro mládež z pera úspěšného autora historických detektivních románů pro dospělé. V hlavní roli dcera alchymisty Giovanna da Ponte, s níž se laskavý čtenář mohl seznámit již v první knížce z Prahy rudolfínské

Madagaskar 2

28. listopadu 2008 v 18:40 | Kajka |  →FILMY A SERIÁLY←


Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Originální název: Madagascar: Escape 2 Africa
Rok výroby: 2008
Motto
Stále spolu. Stále ztracení.
Hrají
Andy Richter
Conrad Vernon
Tommy 'Tiny' Lister
Cedric the Entertainer

POPIS:
Vzpomínáte si na trosky letadla zaklíněné v koruně obřího baobabu, které lemuří král Julián používal coby trůní sál? Tak přesně to se stane součástí geniálního únikového plánu, který vymysleli vynalézaví tučňáci. Na cestu domů se kromě nich vydávají i lev Alex, zebra Marty, hrošice Glorie, žirafák Melman a šimpanzi Phil s Masonem. Doprovázejí je král Julián, jeho pobočník Maurice a capart Mort, kteří chtějí poznat, jak to v tom civilizovaném světě chodí. Start pospravovaného letadla proběhne hladce, jenže o dalším průběhu letu se to říct nedá. Nejdřív vynechá jeden motor, pak druhý a neovladatelné letadlo se řítí k zemi. A ne k ledajaké zemi. Rozmazlení hrdinové přistanou uprostřed nejdivočejší africké divočiny, kde na každého z nich čeká vlastní příběh. Král newyorské ZOO Alex se setká s rodiči a zjistí, že v srdci Černého kontinentu mu jeho manýry nic dobrého nepřinesou. Zebra Marty konečně na vlastní kůži pocítí, jaké to je, být součástí velkého stáda a svobodně s ním cválat savanou. Hrošice Glorie tu potká neuvěřitelného hrošího samce a žirafák Melman se bude snažit zbavit hypochondrie a přitom tiše trpět, protože Glorie mu ani trochu není lhostejná.

Fall Out Boy - I Don't Care

28. listopadu 2008 v 18:13 | Kajka |  Texty písní

Fall Out Boy - I Don't CareVALL-I

28. listopadu 2008 v 18:05 | Kajka |  →FILMY A SERIÁLY←

VALL-I


Originální název: WALL-E
Žánr: Animovaný, Komedie, Rodinný, Romantický, Sci-Fi
Rok výroby: 2008
Režie: Andrew Stanton

Hrají
Sigourney Weaver
John Ratzenberger
Kathy Najimy
Jeff Garlin
POPIS:
VALL-I (Víceúčelově Automatický Likvidační Lisovač - Imunizátor) je poslední robot na planetě Zemi, kterého to lidstvo zanechalo, aby ji vyčistil. Balí veškerý odpad do úhledných kostek. Po sedmi stech letech ale trpí jistou drobnou poruchou - vyvinula se u něj osobnost. Je příšerně zvědavý, do všeho strká nos, ale je také trochu osamělý. VALL-I byl jedním ze stovek podobných robotů, kteří měli planetu zbavit znečištění, zatímco se lidstvo vydalo na vyhlídkovou plavbu vesmírem. Teď je ale naprosto sám, jediným společníkem je mu šváb Hal.
Každý den VALL-I pečlivě vytváří další a další odpadní kostky a při své práci objevuje zajímavé předměty. Dá se říct, že je sběratelem starožitností - do jeho sbírky patří například Rubikova kostka, žárovka nebo lžíce, kombinovaná s vidličkou. Romantický VALL-I sní o tom, že se jednoho dne setká s někým dalším, že v životě musí existovat něco víc než jen monotónní každodenní práce. To se mu nakonec splní, když se setká s robotkou jménem EVA (Environmentálně Vyhledávací Autosonda), která na Zemi přistane, a VALL-I se vydává na dobrodružnou cestu napříč galaxií, kterou si nedokázal představit ani v těch nejdivočejších snech.Paramore - Decode

28. listopadu 2008 v 17:44 | Kajka |  Texty písní

Paramore - DecodeAloha from Hell - Don´t gimme that

28. listopadu 2008 v 17:37 | Kajka |  Videa

Aloha from Hell - Don´t gimme that


pěkná písnička


Wanastowi Vjecy - Lady Carneval

28. listopadu 2008 v 17:32 | Kajka |  Videa

Wanastowi Vjecy - Lady Carnevalsuper videoklip! :D

Vymýšlíš už vánoční dárky?

20. listopadu 2008 v 17:45 | Kajka |  →ZÁBAVA←

Vymýšlíš už vánoční dárky? Které zásadně nekupovat a které naopak ano


Britney Spears - Womanizer

15. listopadu 2008 v 17:45 | Kajka |  Texty písní

Britney Spears - Womanizer


Prázdninová láska

15. listopadu 2008 v 17:39 | Kajka |  můj čtenářský deník

Prázdninová Láska - Zuzana Francková

vydalo: Petra, 2008
autor: Zuzana Francková
stran: 123
obsah:
Představa prázdnin strávených u babičky na vesnici, kde doslova chcíp pes, se čtrnáctileté Lence vůbec nezamlouvá. Naštěstí ji hned po příjezdu čeká náramné překvapení, vlastně dvě, či dokonce ještě víc. Prvním z nich je Standa, docela sympatický kluk, který se přednedávnem přistěhoval, ale hlavně - místo zanedbaného opuštěného statku vybudoval v sousední obci podnikavý pan Nývlt hřebčín a právě koně jsou Lenčinou největší láskou a koníčkem zároveň. Vždyť je sama zdatnou jezdkyní. Jak se zdá, letošní prázdniny zkrátka nebudou mít chybu, tím spíš, že Lenka prožije svou první lásku s krásným a zajímavým Davidem. Jenomže, nic obvykle není takové jak se na první pohled jeví, a tak Lenku kromě spousty krásných zážitků čeká i velké zklamání. Zkrátka Představa prázdnin strávených u babičky na vesnici, kde doslova chcíp pes, se čtrnáctileté Lence vůbec nezamlouvá. Naštěstí ji hned po příjezdu čeká náramné překvapení, vlastně dvě, či dokonce ještě víc. Prvním z nich je Standa, docela sympatický kluk, který se přednedávnem přistěhoval, ale hlavně - místo zanedbaného opuštěného statku vybudoval v sousední obci podnikavý pan Nývlt hřebčín a právě koně jsou Lenčinou největší láskou a koníčkem zároveň. Vždyť je sama zdatnou jezdkyní. Jak se zdá, letošní prázdniny zkrátka nebudou mít chybu, tím spíš, že Lenka prožije svou první lásku s krásným a zajímavým Davidem. Jenomže, nic obvykle není takové jak se na první pohled jeví, a tak Lenku kromě spousty krásných zážitků čeká i velké zklamání. Zkrátka milovnice příběhů plných lásky a koní si tentokrát opravdu přijdou na své.